Ankara Tadilat Dekor olarak binanıza ait tüm Tesisat İşlerini yapmaktayız.
Mekanınız için düşündüğünüz tüm tadilat, dekorasyon ve tesisat fikirlerinizi gerçekleştirebiliriz. Modern dekorasyon ürünleri ile birlikte kaliteli işçiliğimizi birleştirip anahtar teslim projeler yapmaktayız. Profesyonel kadromuz ile beraber ihtiyacınız olan tüm tesisat işlerini siz müşterilerimize sunmaktayız. • Doğalgaz Tesisatı
  Doğalgaz Tesisatı
  Doğalgaz Tesisatı

  Doğalgaz Tesisatı


 • Su Tesisatı
  Su Tesisatı
  Su Tesisatı

  Su Tesisatı


 • Güvenlik Kamera Sistemleri
  Güvenlik Kamera Sistemleri
  Güvenlik Kamera Sistemleri
  Güvenlik Kamera Sistemleri
  Güvenlik Kamera Sistemleri

  Güvenlik Kamera Sistemleri


MALİYET HESAPLA

Maliyet hesapma aracını kullanarak tadilat ve dekorasyon maliyetini yaklaşık olarak tahmin edebilirsiniz.

MALİYET HESAPLA

TESİSAT İŞLERİ NELERDİR?

Doğalgaz tesisatı, temiz su tesisatı, pis su tesisatı ve elektrik tesisatı işlerinden oluşur. Tesisat yenileme ve yeniden tesisat yapma döşeme işlerinde önemli özellik planlı ve ehil ustalar tarafından yapılmasıdır. Temiz su tesisatı, pis su tesisatı elektrik tesisatı, petek kombi tesisatı duvarda ve zeminde gömülü kalacağından kaliteli malzemeler ve profesyonel ustalar tarafından test edilerek yapılmalıdır. Aksi takdirde sorunlu tesisatı yeniden yapmak yapılan döşemelerin veya duvarların tekrardan kırılmasına ve yüksek maliyete neden olacaktır. Ankara Tadilat Dekor olarak aşağıdaki tesisat işlerini özenle uygulamaktayız.

TEMİZ SU TESİSATI

Mutfak evyesi, banyo duş bataryası, klozet su tesisatı ve lavabolar için çekilen tesisata temiz su tesisatı denir. Bu tesisat sıcak ve soğuk su iletimini plastik ile metal borularla sağlamaktadır. Firma olarak her türlü temiz su tesisatını çekmekteyiz.

PİS SU TESİSATI

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda kullanılan atık su tahliye eden tesisattır. Firma olarak her türlü temiz su tesisatını çekmekteyiz.

KOMBİ TESİSATI

Kombide ısınan sıcak suyu mutfak ve duş bataryalarına ve kombi peteklerine gönderen tesisattır.

DOĞALGAZ TESİSATI

Doğalgaz tesisatı, doğalgaz saatinden ocağa ve kombiye giden siyah demir borularla gaz sevkiyatını sağlayan tesisattır.

KOLLEKTÖRLÜ KALORİFER TESİSATI

Kombiden her peteğe sıcak su gidiş ve soğuk su dönüşü olmak üzere 2 adet eksik kılıflı boru çekilir. Bu sistem sayesinde bütün odalardaki petek sıcaklığının dengeli olması için kurulmuştur. Ayrıca önemli derecede enerji ve doğalgaz faturası tasarrufu sağlar.

NEDEN BİZ?

15 yılı aşkın tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklılığımızla düşündüğünüz projeler için bize güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel tadilat, dekorasyon ve yenileme hizmetleri sunuyoruz.

 • Müşterilerimize Karşı Mali Sorumluluk
 • Üstün Kalite ve İşçilik
 • Teslim Ettiğimiz Projeler
 • En Yüksek Standartta Maliyet Çıkarma
 • Tam Zamanda ve Belirlenen Bütçede
 • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Tadilat hizmeti ne kadar zaman alıyor?

  Ankara Tadilat Dekor firması olarak yenileme projesi başladığı andan bitene kadar tam mesai harcayarak projeyi en kısa sürede teslim ediyoruz.

 • Tadilat ve yenileme için ne kadar bütçe gerekli?

  Bütçe konusu çok merak edilen bir konudur. Yukarıdaki tablodan ve Maliyet Çıkarma sayfamızdan yaklaşık olarak tahmin edebilirsiniz.

 • Komple tadilat için keşif ücreti alıyormusunuz?

  Yaptığımız keşiflerden hiçbir ücret almıyoruz. Kaç kere geldiğimiz ya da bulunduğunuz konum nerede olursa olsun ücret talep etmiyoruz.

© Copyright 2022 - Harmony Web Design
Whatsapp Chat Butonu