İş Yeri Tasarım , Tadilatı ve Dekorasyonu

Ofis Tasarımı ,Tadilatı ve Dekorasyon:

Ofis Tadilatı, çalışma alanlarınızı yenileme, modern ve  kullanışlı hale getirmek adına yapılan dekorasyon ve yenileme işlemlerine verilen isimdir. Tadilat, dekorasyon işlemleri yapılırken , iş yerinizin iş hayatınıza uygun ve ergonomik şekilde tasarlayıp projelendiriyoruz. Ofislerinizi sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeniliyoruz.

Ofis Tadilatı ve Dekorasyon İşlemleri

Yaşamımızın çoğu vaktini yaşam alanlarımız olan evlerimiz ve çalıştığımız ofislerimiz arasında mekik dokuyarak geçiriyoruz .Bu süreçte bu yaşam alanlarımızı kullanışlı ve zevkimize özel hale bürüyerek kullanırsak bu yaşam bizlere zevk vermeye başlar. Uzun süre geçirdiğimiz iş alanlarınızda daha kullanışlı, zevkinize uygun ve modern hale getiren Ankara Tadilat Dekor; ofis, dükkan , hastane ve benzeri birçok yapı hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ithaf etmekteyiz.Siz müşterilerimize farklı ve güzel dekorasyon fikirlerini ve modern dekorasyon ürünlerini sizlerin ihtiyacına uygun ve kullanışlı alanlara sahip ev, daire, villa ve işyerlerinizi tasarlayıp yenileyerek sizlere güzel bir şekilde sunuyoruz.

Ankara Ofis Tadilatı ve Dekorasyonunun Sırasıyla Aşamaları:

  • Keşif: Belirlenen çalışılacak alanlar için ölçümler yapılıp iş yerinin sektörel ihtiyaçları ve sizlerin taleplerini belirliyoruz.
  • Projelendirme ve Sunum:  Tüm alanlarda yapılacak işler planlanır, iç mimari projesini çizip , değişimler ayarlıyor ve fiyat listesi hazırlıyoruz
  • Kırım ve Hafriyat : Eski fayansların ve tesisat alanlarının olduğu bölgelerin kırılımları yapılır ve hafriyata tahliye edilerek boşaltılır.
  • Tesisat-Döşeme (elektrik, su, pis su, doğalgaz):  Proje kapsamında ve alanında belirlenen yeni tesisatlar ayarlanır ve çekilmeye başlar.
  • Asma Tavan, Alçı Sıva, Alçıpan, Niş İşleri: Asma tavanlar takılmaya başlanır, ışık bantları ayarlanır ve takılır,dekoratif duvar modellerinin yapımına başlanır ve alçı sıva, duvar düzeltme işleri uygulamaya geçirilir.
  • Fayans Döşeme İşleri: Mutfak, banyo, tuvalet zemin alanlarının ve duvarlarının fayans döşemelerinin yapımına başlanır.
  • Boya Badana İşi: İç mimari düzen ve müşterilerimizin zevkine hitap eden dekoratif boya veya silikonlu boya uygulamalarının yapımına başlanır.
  • Laminant Parke, Mutfak Dolabı, Panel Kapı Montajları: Boyanın rengine uygun laminat parke döşemesi, dolap ve panel kapılarının montajı düzenlenmeye başlanır ve yapım aşamasına geçilir.
  • Duşakabin, Klozet, Lavabo,Batarya, Anahtar Priz Montajları: Priz anahtar, klozet,musluk, batarya, lavabo montajları ve testleri yapılarak ev hazır hale getirilir.

 

 

Ofis Tadilatı Yapım Aşamalarımız ve Yaptığımız Ofis bölümlerimiz:

İç Mimari Projelendirme Tasarım ,Tadilat Tamirat,  Dizayn, Parke döşeme, Alçı boya badana işleri, Mutfak dolabı, Kartonpiyer İşleri, Asma Tavan Tv Ünitesi Alçıpan işleri, Gergi Tavan Uygulama, İç Mekan Amerikan kapı işleri, Fayans Döşeme İşleri, Banyo İçi Duşa kabin, Dolap ,Wc Klozet Taşı, Duvar Kağıt Uygulama, Sıhhi Tesisat, Elektrik Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı Plan Proje, Kalorifer Tesisatı Petek Kombi , Portmanto ve Gardırop bölümlerimiz arasındadır.

 

 

Ankara Bölgesi-Ofis Tadilatı Fiyatları:

Modern ve çalışırken zevk alarak çalışabileceğimiz ,zaman geçireceğimiz konforlu ve şık  bir ofis dekorasyonu tecrübeli mimarlar ve uzman ustaların emekleriyle tamamlamaktayız . Kaliteli ve güvenilir hizmet vererek komple ofis tadilatı yapan firmanın tercih edilmesi , ayrı ayrı ustalara iş yaptırmaktan çok daha düşük bir harcama ve maliyetine olanak sağlar. Aynı zamanda ofis veya işyeri tadilat yapım sürelerinin ve bu yapıların tesliminin kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak zamandan tasarruf edilmesi gibi önemli durumlara yol açar.

Ofis veya işyeri tadilatı fiyatlandırması, komple ofis tadilatı fiyatları veya kısmi[belirli bir alanda uygulanan] ofis tadilatı fiyatları olmak üzere ikiye ayrılır:

Ankara Ofis Tadilatı ve Dekorasyon Fiyatları:

Ofis tasarımı ve tadilatı iş yerinin türüne ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir.

Sağlık sektöründeki işyerleri: Diş kliniği , Doktor muayenehanesi, Kurumsal Şirketlerin ofisleri , Showroom , Cafe ,Restoran Dükkan , İmalathane  tasarım ve tadilatlarını yapmaktayız.

 

Ankara Ofis Tadilatında Yapılan Hesaplama İşlemleri:

Ofis tadilat fiyatlarını hesaplamak için yapılacak işlere karar vermek, belirlemek ve detaylı fiyatlandırma listesini çıkarmak gerekmektedir. Ofis tadilatı yapan firmalar, tadilatın kaç gün süreceğini ve kaç kişilik ekiple verimli tadilat ortamını gözeterek planlayıp  ofis tadilatı fiyatlarını hesaplayarak müşteriye sunar.

Ofis Tadilatı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Ofisinizde yenilenmesi gerektiğini düşündüğünüz yerlerle “kendim ilgilenirim” diyorsanız size vereceğimiz birkaç taktiği ve sonucunda neden bizi seçmeniz gerektiğinin gerekçelerini dikkatlice okumanızı öneririz.

Planlama Aşaması :                                                          

Öncelikle yapmanız gereken ilk adım planlı bir şekilde yapacağınız her şeyi detaylarıyla araştırarak bir liste hazırlamak. Üstelik bu liste, hem yapılacak işlemlerin sıralamasını, hem de bütçe planlamasını kapsayan bir çalışma olmalı. Hangi bölüme ne kadar bütçe ayırılacağı önceden hesaplanmalı ve tadilatın başarı ile tamamlanması için verimli bir iş sıralaması yapılmalıdır. Böylece, ofis tadilatı için yapılacak işlemleri daha düzenli ve kontrollü bir biçimde sonuca ulaştırabilme olasılığı daha yüksek olmuş olur. 

İşinizi Uzmanınıza Bırakın:

Ofis tadilatı yaparken seçtiğiniz malzemeler ve ürünler ne kadar güzel olursa olsun; dekorasyonu kusursuz kılacak olan şey daima işçiliğin kalitesidir. Kötü bir işçiliğin, en güzel malzemeyi bile mahvedebilme ihtimali oldukça yüksek hatta kesindir. Bu nedenle her adımda işinin ehli bir ekiple çalıştığından emin olmalısınız. Mevcut bütçeniz bu konuda seçim yaparken etkili olacaktır. Ancak unutmayın ki, ucuz işçilik uzun vadede size daha pahalıya mal olabilir.[Bu nedenle tercih edilmemizin en büyük nedenlerinden biri de müşterilerimize verdiğimiz değer ve uyguladığımız kaliteli işçilik.]

Eşyalarınızı Korumak İçin Önlemler Almalısınız:

Mevcut eşyalarınızı koruyarak küçük değişikliklerle çalışma alanınızın havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz.Mevcut eşyalarınızı koruyarak küçük değişikliklerle çalışma alanınızın havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Örneğin tadilat yapılan mekânın orta kısmında bir araya getirdiğiniz eşyalarınızın üstünü naylon poşetlerle örtüp, zemine bantlayarak koruma altına alabilirsiniz.

Komple Ofis Tadilatında Yapılan Uygulamalar:

-Komple şirket tadilatı

-Komple ofis tadilatı

-Elektrik tesisatı

-Su tesisatı

-Zemin kaplama

-Tavan uygulamaları

-Dolap uygulamaları

Saymış olduğumuz uygulamaların hepsi aynı ekip tarafından yapıldığı zaman;planlı bir şekilde başlanıp tamamlanma durumu söz konusu olduğu için size verilen tahmini sürede bütün işler yetişmiş ve hiçbir aksaklık olmadan proje hayata geçmiş olacaktır.Tesisat yapan usta,dolap yapan marangoz ile ortak çalıştığı için hangi dolap modeliniz evinize daha iyi olacağını konuşurken odanızın şekline göre tesisatın nereden geçeceğine de ortak bir fikir alışverişi ile karar verilir.Bu sayede ileride sizin için sorun olabilecek durumların önü anahtar teslim tadilat uygulamasıyla tamamen ortadan kalkmış ve kapanmış olacaktır.

Ofis Dekorasyon Fikirleri:

Çok zaman harcamadan, stratejik planlamalar yapmadan yapacağınız minik değişimlerle ofis masanızı bir kara delik olmaktan çıkarıp, özgürce çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu küçük değişimler hem sizlere yeni motivasyonlar sağlayacak ve çalışma azmi getirecektir. Çok zaman harcamadan, stratejik planlamalar yapmadan yapacağınız minik değişimlerle ofis masanızı bir kara delik olmaktan çıkarıp, özgürce çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı ve ergonomik ofis masaları tercih ederek gün boyu konforun ve düzenli çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu basit düzenlemeleri bizlerle yapacağınız görüşmelerden ve antlaşmalardan sonra kısa bir sürede halledebileceğimizin teminini siz müşterilerimize verebiliriz.