Ankara Tadilat Dekor olarak Komple İş Yeri Yenileme Tadilatı ve Dekorasyonu yapmaktayız.
İş Yeri ve Ofis Tadilatı kapsamında; çalışma alanlarınızı yeniliyor, modern ve kullanışlı hale getiriyoruz. Tadilat, dekorasyon ve yenileme işlemlerini gerçekleştirirken, müşterilerimizin iş alanlarına uygun olarak, ergonomik şekilde tasarlıyoruz. Ofislerinizi tam da arzuladığınız şekilde dekore ediyoruz.

 • El Paso Cafe İç Mekan Tasarımı


 • Santral Diş Merkezi


 • Ostim İş Merkezi


MALİYET HESAPLA

Maliyet hesapma aracını kullanarak tadilat ve dekorasyon maliyetini yaklaşık olarak tahmin edebilirsiniz.

MALİYET HESAPLA

İŞ YERİ TASARIMI, TADİLATI ve DEKORASYONU FİYATLARI?

Yaşamımızın çoğu vaktini yaşam alanlarımız olan evlerimiz ve çalıştığımız ofislerimiz arasında mekik dokuyarak geçiriyoruz .Bu süreçte bu yaşam alanlarımızı kullanışlı ve zevkimize özel hale bürüyerek kullanırsak bu yaşam bizlere zevk vermeye başlar. Uzun süre geçirdiğimiz iş alanlarınızda daha kullanışlı, zevkinize uygun ve modern hale getiren Ankara Tadilat Dekor; ofis, dükkan , hastane ve benzeri birçok yapı hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ithaf etmekteyiz.Siz müşterilerimize farklı ve güzel dekorasyon fikirlerini ve modern dekorasyon ürünlerini sizlerin ihtiyacına uygun ve kullanışlı alanlara sahip ev, daire, villa ve işyerlerinizi tasarlayıp yenileyerek sizlere güzel bir şekilde sunuyoruz.
İşyerleri çok farklı oldukları için tadilat, dekorasyon ve yenileme fiyatları belirlemek pek mümkün değildir. Bununla birlikte merak eden müşterilerimiz için yaptığımız işlerden edindiğimiz tecrübeyle bazı ofis tadilatlarının tutarlarını aşağıda paylaştık.

İş Yeri Tasarımı, Tadilatı ve Dekorasyonu Fiyatları (Son Güncelleme Tarihi:23.07.2023).

 • UYGULAMA
  MALZEME
  İŞÇİLİK
  TOPLAM
 • 50 m2 Ofis Tadilatı
  40.000 TL
  40.000 TL
  80.000 TL
 • 300-500 m2 civarı Kafeterya Tadilatı
  150.000 TL
  70.000 TL
  220.000 TL
 • 50m2 civarı Eczane Tadilatı
  60.000 TL
  30.000 TL
  90.000 TL
 • 200-400 m2 civarı Giyim Mağazası Tadilatı
  140.000 TL
  90.000 TL
  230.000 TL
 • 100 m2 civarı Restoran Tadilatı
  150.000 TL
  110.000 TL
  260.000 TL

⚠️Burada geçen fiyatlar, firmamızın önceki tadilat işlerinden edindiği tecrübelerle hesaplanmıştır. Bu tutarlar müşterilerimizin istekleriyle aynı çıkmaya bilir! Kullanılan malzeme, tadilat yapılacak tesisat vb. pek çok faktör İş Yeri Tasarımı, Tadilatı ve Dekorasyonu maliyetini değiştiren etkenlerdir. Net fiyatlar, ancak uzman ekibimiz tarafından yerinde yapılacak keşifle belirlenebilir.

KOMPLE İŞ YERİ - OFİS TADİLATI VE DEKORASYONU AŞAMALARI

 • Keşif: Çalışılacak alanlar için ölçümler yapılıp iş yerinin sektörel ihtiyaçlarını ve sizlerin taleplerini belirlenir.
 • Projelendirme ve Sunum: Tüm alanlarda yapılacak işler planlanır, değişimler ayarlanır ve fiyat listesi hazırlanır.
 • Kırım ve Hafriyat: Eski fayansların, duvarların, tesisat alanlarının..vb bölgelerin kırılma işlemleri yapılır ve hafriyatı atılır.
 • Tesisat-Döşeme (elektrik, su, pis su, doğalgaz): Proje kapsamında belirlenen yeni tesisatlar ayarlanır ve çekilmeye başlanır.
 • Asma Tavan, Alçı Sıva, Alçıpan, Niş İşleri: Asma tavanlar takılmaya başlanır, ışık bantları ayarlanır ve takılır,dekoratif duvar modellerinin yapımına başlanır ve alçı sıva, duvar düzeltme işleri uygulamaya geçirilir.
 • Fayans Döşeme İşleri: Mutfak, banyo, tuvalet zemin alanlarının ve duvarlarının fayans döşeme işlemine başlanır.
 • Boya Badana İşi: İç mimari düzen ve müşterilerimizin zevkine hitap eden dekoratif boya veya silikonlu boya uygulamalarının yapımına başlanır.
 • Laminant Parke, Mutfak Dolabı, Panel Kapı Montajları: Boyanın rengine uygun laminant parke döşemesi, dolap ve panel kapılarının montajı düzenlenmeye başlanır ve yapım aşamasına geçilir.
 • Duş Kabini, Klozet, Lavabo, Batarya, Anahtar Priz Montajları: Priz anahtar, klozet, musluk, batarya, lavabo montajları ve testleri yapılarak ev hazır hale getirilir.

img
img

OFİS TADİLAT VE DEKORASYON FİKİRLERİ

Çok zaman harcamadan, stratejik planlamalar yapmadan yapacağınız minik değişimlerle ofis masanızı bir kara delik olmaktan çıkarıp, özgürce çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu küçük değişimler hem sizlere yeni motivasyonlar sağlayacak ve çalışma azmi getirecektir. Çok zaman harcamadan, stratejik planlamalar yapmadan yapacağınız minik değişimlerle ofis masanızı bir kara delik olmaktan çıkarıp, özgürce çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz.
Dayanıklı ve ergonomik ofis masaları tercih ederek gün boyu konforun ve düzenli çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu basit düzenlemeleri bizlerle yapacağınız görüşmelerden ve antlaşmalardan sonra kısa bir sürede halledebileceğimizin teminini siz müşterilerimize verebiliriz.

KOMPLE OFİS TADİLATINDA YAPILAN UYGULAMALAR

Komple ofis tadilatı kapsamında aşağıda işlemleri yapmaktayız.

 • Komple şirket tadilatı
 • Komple ofis tadilatı
 • Elektrik tesisatı
 • Su tesisatı
 • Zemin kaplama
 • Dolap uygulamaları
 • Tavan uygulamaları

Saymış olduğumuz uygulamaların hepsi aynı ekip tarafından yapıldığı zaman; planlı bir şekilde başlanıp belirlenen planlama dahilinde bitirilir. Firmamız ile belirlediğiniz süre içinde bütün işler tamamlanmış ve hiçbir aksaklık olmadan proje hayata geçmiş olacaktır. Tesisat yapan usta, dolap yapan marangoz ile ortak çalıştığı için hangi dolap modeliniz evinize daha iyi olacağını konuşurken odanızın şekline göre tesisatın nereden geçeceğine de ortak bir fikir alışverişi ile karar verilir. Bu sayede ileride sizin için sorun olabilecek durumların önü anahtar teslim tadilat uygulamarıyla tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

OFİS TADİLATI YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ofisinizde yenilenmesi gerektiğini düşündüğünüz yerlerle “kendim ilgilenirim” diyorsanız size vereceğimiz birkaç taktiği ve sonucunda neden bizi seçmeniz gerektiğinin gerekçelerini dikkatlice okumanızı öneririz.

PLANLAMA AŞAMASI

Öncelikle yapmanız gereken ilk adım planlı bir şekilde yapacağınız her şeyi detaylarıyla araştırarak bir liste hazırlamak. Üstelik bu liste, hem yapılacak işlemlerin sıralamasını, hem de bütçe planlamasını kapsayan bir çalışma olmalı. Hangi bölüme ne kadar bütçe ayırılacağı önceden hesaplanmalı ve tadilatın başarı ile tamamlanması için verimli bir iş sıralaması yapılmalıdır. Böylece, ofis tadilatı için yapılacak işlemleri daha düzenli ve kontrollü bir biçimde sonuca ulaştırabilme olasılığı daha yüksek olmuş olur.

İŞİNİZİ UZMANINA BIRAKIN

Ofis tadilatı yaptırırken seçtiğiniz malzemeler ve ürünler ne kadar güzel olursa olsun; dekorasyonu kusursuz kılacak olan şey daima işçiliğin kalitesidir. Kötü bir işçilğin, en güzel malzemeyi bile mahvedebilme ihtimali oldukça yüksektir. Bu nedenle her adımda işinin ehli bir ekiple çalıştığınızdan emin olmalısınız. Mevcut bütçeniz bu konuda seçim yaparken etkili olacaktır. Ancak unutmayın ki, ucuz işçilik uzun vadede size daha pahalıya mal olabilir.
Bu nedenle tercih edilmemizin en büyük nedenlerinden biri de müşterilerimize verdiğimiz değer ile birlikte uyguladığımız kaliteli işçiliktir.

EŞYALARINIZI KORUMAK İÇİN ÖNLEM ALMALISINIZ

Mevcut eşyalarınızı koruyarak küçük değişikliklerle çalışma alanınızın havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz.Mevcut eşyalarınızı koruyarak küçük değişikliklerle çalışma alanınızın havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Örneğin tadilat yapılan mekânın orta kısmında bir araya getirdiğiniz eşyalarınızın üstünü naylon poşetlerle örtüp, zemine bantlayarak koruma altına alabilirsiniz.

NEDEN BİZ?

15 yılı aşkın tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklılığımızla düşündüğünüz projeler için bize güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel tadilat, dekorasyon ve yenileme hizmetleri sunuyoruz.

 • Müşterilerimize Karşı Mali Sorumluluk
 • Üstün Kalite ve İşçilik
 • Teslim Ettiğimiz Projeler
 • En Yüksek Standartta Maliyet Çıkarma
 • Tam Zamanda ve Belirlenen Bütçede
 • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Tadilat hizmeti ne kadar zaman alıyor?

  Ankara Tadilat Dekor firması olarak yenileme projesi başladığı andan bitene kadar tam mesai harcayarak projeyi en kısa sürede teslim ediyoruz.

 • Tadilat ve yenileme için ne kadar bütçe gerekli?

  Bütçe konusu çok merak edilen bir konudur. Yukarıdaki tablodan ve Maliyet Çıkarma sayfamızdan yaklaşık olarak tahmin edebilirsiniz.

 • Komple tadilat için keşif ücreti alıyormusunuz?

  Yaptığımız keşiflerden hiçbir ücret almıyoruz. Kaç kere geldiğimiz ya da bulunduğunuz konum nerede olursa olsun ücret talep etmiyoruz.

© Copyright 2022 - Harmony Web Design
Whatsapp Chat Butonu