Ahşap Kamelya

Ahşap kamelyanın, dörtgen ahşap kamelya, altıgen ahşap kamelya, sekizgen ahşap kamelya seçenekleri mevcuttur. Ahşap kamelyalar çift çatılı olarak da uygulanabilir. Ahşap kamelya, ahşap markiz, ahşap pergule dış mekan oturum alanları olduğundan kullanılacak kerestenin daha dayanıklı olması açısından mutlaka emprenye olması gerekir. Emprenye işlemi, ağaca zararlı mantar, böcek, kurtçuk gibi zararlı etmenleri önlediği gibi dış etkilere karşı da koruyacaktır.

ahsap-dekorasyon-dekor-min

Ahşap Ev ve Bungalov Ev

Ahşap ev, hobi bahçeleri gibi yerlere dağ evleri tarzında yapılabileceği gibi, yerleşkelerde de inşa edilebilir. Ahşap ev ahşabın doğası gereği her alana sıcaklık katacaktır. Ahşap evlerin karkasları 15×15, 15×20 metre oturum alanında kurulduktan sonra duvar kaplama kısımları yapılırken çift taraflı yalıtım malzemesi kullanılarak ısı yalıtımı da sağlanmış olacaktır. Ahşap evler, müşteri talebine tek katlı, 2 katlı ve 3 katlı olarak inşa edilebilir.

Ahşap Merdiven

Ahşap merdivenler villa tarzı binalarda çok tercih edilse de, dubleks ve asma kat tarzında yapılan ofis, eğlence mekanları ve dükkanlarda da tercih edilir. Ahşap doğası gereği doğası gereği ortama sıcaklık vereceğinden şık ve estetik olacaktır. Ahşap merdiven dayanıklı esnek ve hafif malzemedir. Merdiven yapımında “rıht ve basar“ ölçüleri kullanım yerine göre değişiklik göstermektedir. Merdiven yaptırılırken, projesi kesinlikle çizilip ölçüleri hesaplanıp, sonrasında inşa edilmelidir. Zira piyasada birçok hatalı merdivenle karşılaşmaktayız.